Półka się ugina pod ciężarem nowości…

Kolejne nowości na moim regale, które skusiły mnie ceną, bo nie kosztowały więcej niż 9,99 zł. A za taką sumę ciężko wzbogacić domową biblioteczkę. Niestety w Polsce ceny książek są bardzo wysokie i nie każdy może sobie pozwolić na ich kupno w większej ilości. Dlatego ja najczęściej sięgam po pozycje, które są pod pięknym szyldem „wyprzedaż” :) Oczywiście nie twierdzę, że nie kupuję książek z „top 10″, jednak nie w takich ilościach w jakich bym chciała.

Oto nowości:

1. Jaskinia filozofów – Jose Carlos Somoza – miałam okres w życiu (15-17) kiedy wciągnęła mnie filozofia. Czytałam wtedy naprawdę wiele o koncepcjach filozoficznych oraz biografiach wielkich uczonych. Pamiętam również fragment mojej ściany w pokoju, który był co do centymetra wypełniony cytatami, tekstami i morałami filozofów. Więc kupując Jaskinie filozofów powracam do tamtych czasów.

2. Bajki pisane krwią – Arnaud Delalande – dlaczego kupiłam? Bo tak ;)

3. Róbta co chceta, czyli z sercem jak na dłoni – 20 lat grania – Jurek Owsiak - mega kolorowa, pełna obrazków, zdjęć i ciekawego tekstu książka podsumowująca 20 lat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koszt tylko 6,99 zł a wartość sentymentalna i historyczna, bo opisuje każdy Finał zaczynając od 3 stycznia 1993 r.

4. Kamienni Bogowie – Jeanette Winterson – urzekła mnie okładka :P

Na razie każda z nich ma swoje miejsce na regale książkowym i czeka na swoją kolej, bo lista jest bardzo długa…”tak dużo książek – tak mało czasu” …..

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.